SEO

Optimalizace webu pro vyhledávače není magie. Je to dlouhodobý proces, který si zamilujete ihned, jakmile uvidíte kolik vám dokáže přivést nových zákazníků.

Chci SEO
SEO

Zvýšíme pozice našich klientů v organickém vyhledávání.

V rámci analýzy zjistíme slabá místa na vašem webu z hlediska SEO a také jak si vedete z pohledu vyhledávačů. Vyhotovíme analýzu slov na která se momentálně zobrazujete a zároveň zjistíme aktuální pozici slov, která jsou pro vás důležitá. Dle situace navrhneme nejideálnější řešení abyste ,,kralovali,, na prvních pozicích ve vyhledávání.

Zajistíme konkrétní úpravy, aby se zlepšila uživatelská přívětivost, rychlost, funkčnost i obsah a v důsledku těchto opatření i návštěvnost, vyšší pozice ve vyhledávání a vyšší konverzní poměr. Sečteno, podtrženo, všechny tyto úkony poslouží ke splnění cíle a to dostat vás na první pozice ve vyhledávání.

Veškerý posun naší práce vyhotovíme našim zákazníkům vždy v detailním reportu společně se změnou pozic jejich důležitých slov. Máte tedy jistotu, že platíte pouze za výkon.

SEO

SEO guru

Zavolejte nám nebo nám napište co máte na srdci.

Nezávazná konzultace
+420 721 283 131

Jak vám pomůžeme

V organickém vyhledávání vás posuneme na vyšší pozice, kde vás lépe najdou noví zákazníci.

Jednorázové SEO služby

Pomůžeme vám s konkrétním požadavkem na On-page i Off-page. Zajistíme kvalitní linkbuilding, zpracování textů nebo doporučení pro vývoj vašeho webu pro vyhledávání.

Chci SEO

Kompletní služby SEO

Náš speciální tým na SEO zajistí růst pozic v organickém vyhledávání pomocí On-page i Off-page prvků. Veškerá práce se projeví ve vyhledávání na Seznamu i Google.

Chci SEO

1 000+

Posunutých hledaných výrazů

S každým klientem najdeme slova a výrazy, které jsou pro ně nejdůležitější a ty posouváme výše.

15 000+

Napsaných slov

Pro klienty připravujeme texty na webové stránky či e-shop, ale i na publikované PR články.

80+

Publikováno PR článků

Naše portfolio pro placené i neplacené PR články je obrovské, proto máme velmi široké možnosti pro váš růst.